Valmieras hokejisti piekāpjas Mārupei

- 3.Novembris, 2017

Latvijas čempionāta 1. līgas ietvaros Valmieras HK/BSS/ViA oktobra pēdējā spēlē savā laukumā uzņēma Mārupes hokejistus. Diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu, piekāpjoties pretiniekiem ar 1:4. Vienīgos vārtus valmieriešu labā guva Mikus Ozols.

Spēle neveiksmīgi iesākās mājiniekiem. Jau 3. minūtē viesi atklāja rezultātu (0:1), pārspējot mājinieku vārtus sargājošo Markusu Žukovski. Septiņpadsmit sekundes vēlāk Mārupe nopelnīja noraidījumu. Septītajā minūtē valmierieši atspēlējās — kā vēlāk izrādījās, gūstot vienīgos vārtus šajā spēlē. Pēc Dāvja Zundes un Matīsa Megņa piespēlēm atzīmējās Mikus Ozols (1:1). Atlikušajā perioda daļā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču spēles rezultāts palika nemainīgs.Otrais periods valmieriešiem izrādījās grūtākais visā spēlē. Neizdevās nostabilizēties pretinieku aizsardzības zonā, un spēle mazākumā veicināja vārtu gūšanu pretiniekiem. Perioda trešajā minūtē viesi skaitliskā vairākuma desmitajā sekundē guva otros vārtus, tādējādi izvirzoties vadībā ar rezultātu 1:2. Divas minūtes vēlāk pēc neveiksmīgas Valmieras spēlētāja klupināšanas savainojumu guva Mārupes aizsargs Jorens Graugs, kurš pēc tam tika nogādāts slimnīcā.