Valmiera/ORDO uzvar Ķēdaiņos

- 17.Novembris, 2015

Trešdien mūsu basketbolisti viesos — Čižauska dzimtenē Lietuvā — aizvadīja jau ceturto Triobet BBL čempionāta spēli, tiekoties ar Ķēdaiņu Nevežis. Lāčplēša dienā mūsējie sarūpēja uzvaru Latvijai.

NevežisValmiera/ORDO 64:70 (14:15, 18:21, 15:20, 17:14)

Ceturtajā komandas panākumā šoreiz minimāls īsto valmieriešu pienesums — Iļjina pieteikumā nebija vispār, savukārt Kaufmanis trenera uzticību izpelnījās vien dažām spēles minūtēm. Mājiniekiem sastāvā trīs leģionāri, no kuriem lietderīgākais bija šokolādes vīriņš Nimlejs.

Pēc 0:3 viesi jau 4. mača minūtē pēc otrā precīzā Aigara Šķēles metiena pārņem vadību (4:3), to uz īsu brīdi vēl atdodot mājiniekiem vien 8. minūtē (8:10) pēc Kīmanta gūtā groza. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām rezultāts mainās kā šūpolēs, tomēr ar Jonāta soda metienu pietiek minimālam pārsvaram pēc 10 minūtēm — 15:14.

Līdz lielajam pārtraukumam valmierieši vairs vadībā leišus nelaiž, kaut arī tas nenākas viegli. 14. minūtes izskaņā pēc Jonāta trejača mūsējie priekšā jau 11 punktus — 30:19. Tad tukšums, un 19. minūtē vairs no pārsvara palikuši vien 3 punkti — 32:29. Jonāts un Kārlis panāk 36:29, taču Gvezdausks ar trejaci puslaiku ļauj pabeigt vien ar 4 punktu pārsvaru — 36:32.

LĪDERIS! Mūsu 6. numurs Ervīns Jonāts pret Nevežis 8. numuru Vaidoti Volku. Edgara Vaivada foto