Valmiera/ORDO aptur vēju!

6.Oktobris, 2015

Patiešām, sestdien jaunās Aldaris LBL virslīgas sezonas pirmajā mačā savā laukumā VOC valmierieši, parādot īstu komandas raksturu un atspēlējot 16 punktu deficītu, spēles izskaņā izcīnīja grūtu, taču ļoti vērtīgu uzvaru pār pretiniekiem no pilsētas, kurā piedzimst vējš.

ATKAL LABĀ FORMĀ! Aigars Šķēle (ar bumbu, no labās) pēc pērnajā sezonā gūtās traumas patlaban atguvies pilnībā un dod jūtamu ieguldījumu katrā mūsējo spēlē. Interesants brāļu duelis būs rīt, kad pret jaunāko Šķēli, Aigaru, Barona/LDz sastāvā laukumā dosies vecākais — Armands, kurš pēc vairākiem leģionāra gadiem atkal atgriezies LBL apritē.

Valmiera/ORDO – Liepāja/Triobet 71:67 (11:23, 21:16, 19:14, 20:14)Mājiniekiem vēl joprojām malā palika Rozītis, tikai īsu epizodi laukumā pabija Vīņauds, taču arī viņi abi palīdzēja pārējiem — kopā visai komandai — sarūpēt dzimšanas dienas dāvanu Jānim Kaufmanim. Kaut arī ar pamatīgu piepūli, taču izdevās!Sākums, maigi sakot, mājiniekiem neveiksmīgs... Kamēr viesiem krīt grozā teju visas bumbas, valmierieši savā treniņu zālē mokās ar punktu gūšanu. Mūsējo komandas kapteinis Kārlis pirmo grozu VOC jaunajā sezonā gūst tad, kad uz tablo pēc diviem liepājnieku šokolādes amerikāņa Ričardsa metieniem 0:4, bet 8. minūtes beigās pēc visuresošā Leimaņa trejača viesu pārsvars jau nepieklājīgi liels — 23:7. Dienas jubilārs un Kārlis līdz ceturtdaļas beigām iespēj atspēlēt 4 punktus — 11:23.Otrās ceturtdaļas startā Iļjins divreiz zem mājinieku groza aptur vēl vienu ciemiņu leģionāru — balto amerikāni Zeku. Uzbrukums mūsējiem joprojām bāls, tiesa, arī liepājniekiem vairs tik vienkārši neizdodas pārvarēt valmieriešu aizsardzību. Mača 17. minūtē pie rezultāta 34:21 viesu labā uzkaras tablo... Šķiet, ka tehniskais pārtraukums spēlē nācis par labu mājiniekiem, jo ar Kaufmaņa (4), Šķēles (3), Bērziņa (3) un Čižauska (1) pūlēm izdodas liepājnieku pārsvaru samazināt līdz 4 (32:36) punktiem. Tomēr puslaiku noslēdz ļoti tāls un bezkaunīgi precīzs Leimaņa trejacis — pēc 20 minūtēm zaudējam ar 32:39.