Valmiera uzvar, taču paliek aiz borta

- 10.Aprīlis, 2015

Viņsestdienas panākums priekšpēdējā Aldaris LBL regulārā čempionāta spēlē pret jelgavniekiem kombinācijā ar todien kārtējo Rīgas baronu neveiksmi mačā pret saldeniekiem valmieriešus ne tikai pacēla uz sen kāroto septīto pozīciju turnīra tabulā, bet arī līdz pat trešdienas vakaram uzturēja dzīvu cerību, ka 11. aprīlī, cīnoties Valmierā pret to pašu Baronu/LDz, vēl iespējams ielēkt pēdējā play off vilciena vagonā...

Valmiera - BK Jelgava 79:75 (22:21, 20:22, 21:16, 16:15)

Vismaz līdz pirmā puslaika beigām spēles rezultāts svarīgāks šķita viesiem, taču pēc ziņas, ka baroni pagarinājumā zaudējuši Saldū, papildu motivācija radās mājiniekiem, jo uzvaras gadījumā atkal pavīdēja cerība aizķerties izslēgšanas spēļu turnīrā.

Pirmās 20 minūtes paiet līdzīgā cīņā. Mājinieku auguma pārsvaram un pieredzei pozicionālā cīņā viesi liek pretī superātru bumbas izmētāšanu pa perimetru līdz brīvam metienam, un te nu snaiperu Jelgavas komandai netrūkst. Valmieriešiem aktīvi punktu guvēji Šķēle un Hērts, atkal īstajā brīdī Vīņauda iznāciens otrās ceturtdaļas startā, jo Mārtiņš īsā brīdī iemet 3 trejačus pēc kārtas, no 22:24 panākot jau 4 punktu vadību Valmierai — 33:29! Tomēr viesu mazie Geks, Pļavnieks un Lomažs neļauj ilgi priecāties, puslaika beigās panākot minimālu pārsvaru jelgavniekiem  43:42.

PELNĪJIS UZAICINĀJUMU UZ IZLASI! Visā sezonas garumā Dāvis Rozītis Valmieras sastāvā rādījis arvien labāku sniegumu un šobrīd bez variantiem ir mūsu centrs Nr. 1 un viens no komandas līderiem. Izņēmums nebija arī mačs pret jelgavniekiem, kur 216 cm slaidais cēsnieks gandrīz 27 minūtēs trāpīja 5 no 6 metieniem i no spēles, i no soda līnijas, izcīnīja 9 bumbas zem groziem un nobloķēja vienu pretinieku metienu. Edgara Vaivada foto