Valmiera sagrauj Tallinas studentus

- 13.Novembris, 2014

Pēc diviem smagiem, taču pelnītiem zaudējumiem trešdien BBL izbraukuma mačā Tallinā mūsu basketbolisti parādīja sen neredzētu čaklumu punktu gūšanā un jau pirmajās 10 minūtēs mājiniekus atstāja bez biksēm, neļaujot pretiniekiem atgūties arī atlikušajā pusstundā.

Diezin vai mājinieki, kuru sastāvā arī soms un divi amerikāņi, 4. minūtē, kad divreiz pēc kārtas trejačus bija trāpījis Vītols, izvirzot viesus vadībā ar 10:6, saprata, ka īstais grautiņš vēl tikai sāksies. Kas to lai zina, pirms mača motivēti ar pātagu vai burkānu, taču valmierieši, piedaloties visiem laukumā nākušajiem basketbolistiem, burtiski grāva visus igauņu aizsardzības bastionus, ar lielu pārliecību realizējot savas iespējas uzbrukumā. Šāda spēle uzskatāmi atspoguļojās uz rezultātu tablo — pēc 10 minūtēm 29:11 Valmieras labā. 15 no šiem punktiem bija atnesis Vītols.

KĀ SAVĀ LAUKUMĀ. Trešdien Tallinas Tehniskās universitātes sporta hallē Valmieras saspēles vadītājs Mārcis Vītols (Nr. 6) grozu iekaroja ar apskaužamu precizitāti — gandrīz 23 minūtēs grozā vienīgais divpunktu metiens, 6 no 10 trejačiem un 1 no 2 soda metieniem. Interesanti, ka pārējie valmierieši kopā TTU grozā iemeta tikai 1 (Apsītis) no 14 tālmetieniem.