Valmierā darbojas digitālais informatīvais stends

13.Decembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai sakārtotu un padarītu pievilcīgāku pilsētvidi, kā arī nodrošinātu pieejamu informāciju, Valmierā pie stāvlaukuma Cēsu ielā 4 uzstādīts digitālais informatīvais stends, kurā valmieriešiem un pilsētas viesiem ir iespēja iepazīties ar pilsētā un tās apkārtnē gaidāmajiem pasākumiem, kā arī operatīvi iegūt citu būtisku informāciju. Digitālā stenda uzstādīšana ir vēl viens solis ceļā uz viedās pilsētas statusu Valmierai.

Iepriekš zaļajā zonā Cēsu ielā 4 atradās vairāki dažāda izmēra un novietojuma reklāmas stendi, kas radīja juceklīgu un nepārdomātu skatu. Tagad tas aizstāts ar jaunu, modernu stendu, kas ir ne tikai glīts, bet arī ērti administrējams. Ar tā palīdzību iespējams ātri informēt iedzīvotājus par pasākumiem, pārmaiņām tajos un citu būtisku informāciju, skaidro pašvaldībā.

Nākotnē šāda veida digitālos informatīvos stendus plānots izvietot arī citviet pilsētā.

Uzņēmumi, iestādes un organizācijas, kas vēlas izvietot informāciju digitālajā stendā, aicināti sazināties ar pilsētas pašvaldību, rakstot uz e-pastu reklama@valmiera.lv. Ar noteikumiem «Par informācijas izvietošanu digitālajā informatīvajā stendā» iespējams iepazīties Valmieras mājaslapā.

DIGITĀLAIS STENDS, kas nodrošina operatīvu informāciju par norisēm Valmierā. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru