Valmiera apspēlē Valgas latviešus

- 15.Janvāris, 2015

Paradoksāli sanāk ar mūsu galveno vīru basketbola komandu — teju katrs LBL čempionāta atreferējums par Gata Meldera trenētajiem puišiem rakstāms minorīgās noskaņās, jo mūsējie joprojām velkas tabulas astē, zaudējot visiem pēc kārtas, kamēr paralēli notiekošajā BBL turnīrā reizēm šķiet, ka spēlē pavisam cita komanda, jo tur Valmierai 9 uzvaras 11 mačos, tāpēc par veiksmēm pelnīts mažorīgs apskats.

Maks ja Moorits - Valmiera 82:97 (18:15, 20:24, 15:33, 29:25)

Zināmu iemeslu dēļ mūsējiem cīkstēšanās BBL čempionātā ar latviskāko no Igaunijas komandām divtik principiāla, jo audzēkņiem Gatim Melderim un Sandim Amoliņam pārspēt savu kādreizējo audzinātāju Vari Krūmiņu, visiem trim šosezon esot vienā — treneru — kategorijā, ir īpašs gandarījums. Taču viegli uzvarēt Valgas latviešus valmieriešiem nesanāca arī šoreiz.

Viesi iztika bez Čižauska un Šķēles, savukārt mājiniekiem noteikti pietrūka Strupoviča. Uz īsu brīdi pabijuši vadībā pēc 2 Iļjina groziem (4:2), mūsējie īsti nespēj pielāgoties Valgas komandas piedāvātajam spēles stilam, tāpēc priekšā  tiek tikai 14. minūtē, kad Hērts panāk 22:21. Nākamā reize vadībai mūsējiem tikai 16. minūtē, kad pēc Dovera metiena 29:27. Atlikušajā laikā līdz lielajam pārtraukumam rezultātā šūpoles, tomēr 20 minūšu cīniņam punktu ar trejaci pieliek Hērts — 39:38 viesu labā.