Vainosim sevi, dzeguzi nē!

- 6.Augusts, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pandēmijas ieskautais laiks esot pārdomu, jaunu ideju meklēšanas laiks, laiks, kad iedragātā ekonomika, faktiski it nozare prasa gan radošu piepūli, neatlaidību, darbošanos ar dubultsparu it visiem. Vai tā ir? Kur nu! Man šķiet, ka tieši otrādi. Vīrusa ietekmē vairojusies nevis gaidītā aktivitāte, bet miegainība, laiskošanās. Covid aizsegā iemuļļāja brāķi – teritoriālo reformu. Deputāti garus mēnešus nosēdēja mājās, tā sagura, ka nu vai trīs mēnešus atgūs spēkus atvaļinājumā. Rudenī varbūt sāks strādāt. Ja sapratīs, ko darīt.

Palūkojiet uz Saeimas deputātiem, valdību, ierēdniecību. Vai jūs redzat šim laikam nepieciešamo aktivitāti? Un nav tāda spēka, kas tos sapurinātu.

Tiesa, daži nedaudz sarosījušies, gaidot Rīgas pašvaldības vēlēšanas. Partijām dāsni no valsts saņemtā nauda jānotērē. To bārsta uz nebēdu. Piemēram, Atīstībai/Par! savu mēra kandidātu Staķi tā liela izsenis, ka tauta mulsumā atkal noticējusi, ka tie ir īstie, un reitingos pārliecinoši apsteiguši visus citus, izņemot Saskaņu. Visi grib uzvarēt vēlēšanās, zvēr, ka viņējie būšot īstie saimnieki. Nespēja pat tik daudz kā vienoties kopīgā sarakstā, lai droši padzītu no Rīgas izsaimniekotājus – Saskaņu un Gods kalpot Rīgai.

Valdība? Valdība lielās ar to, ka nāvējošais vīruss veiksmīgi apkarots. Jā, apkarots gan. Bet to taču izdarīja nevis valdība, bet mediķi, speciālisti. Valdība, gods kam gods, klausīja viņu norādījumus un izsludināja noteikumus, kā tautai uzvesties. Ja arī ir kāds valdības nopelns vīrusa ierobežošanā, tad citus darbus, kuri čupu čupām sadrūzmējušies mūsu dzīvē, valdība piemirsusi pilnībā. Nav nekādu priekšlikumu, pat vīzijas, kā risināt problēmu problēmas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru