Vācieši, Ķibermanis un pārējie

- 8.Janvāris, 2019
Sports
Laikrakstā

Pasaules kausa bobslejā sezonas ievadā toni gan divnieku, gan četrinieku sacensībās līdz šim noteikušas Vācijas izlases ekipāžas, un vienīgā, kas regulāri spējusi liegt tiem dažas godalgas, bijusi latvieša Oskara Ķibermaņa vadītā ekipāža.

Nupat Altenbergā (Vācijā) notiekošajā posmā Oskars abās sacensību dienās savu bobu vēlreiz iestūrēja labāko trijniekā. Divniekos pārī ar Matīsu Mikni divu braucienu summā viņš piekāpās vien nepārspējamajam vācietim Frančesko Frīdriham (+0,48 sekundes) un kanādietim Džastinam Kripsam (+0,11 s). Nākamajā dienā četrinieku braucienos mazā Oša komanda (Miknis, Jānis Strenga un Arvis Vilkaste) pārliecinoši cīnījās ar vareno vācu mašīnu, zaudējot tikai Frīdriham (+0,31 s), otrajā braucienā uzrādot arī šīs dienas absolūti ātrāko starta laiku.

Jāatgādina, ka pērno gadu mūspuses bobslejists noslēdza ar divām ceturtajām vietām četrinieku sacensībās Vinterbergas trasē, arī Vācijā. Toreiz abu dienu ātrākās bija trīs mājinieku ekipāžas, pirmajā dienā sakāvi cieta arī Frīdrihs, uzvarētāja godu atdodot Niko Valteram.

Skeletonists Ivo Šteinbergs sacensībās Vinterbergā un Altenbergā neiekļuva labāko divdesmit braucēju vidū, kas tika pielaisti pie otrajiem braucieniem, attiecīgi ieņemot 25. un 23. vietu.

Sezonas turpinājumā šīs nedēļas nogalē skeletonisti un bobslejisti sacentīsies Kēnigzē (Vācija).

ALTENBERGĀ. Oskars Ķibermanis nupat iestūrējis bobu labāko trijniekā. Viestura Lāča/IBSF foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru