Undīnei saziedoti 4130 eiro

- 4.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien bērnu rehabilitācijas centrā «Poga» notikušajā labdarības skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera preses konferencē paziņota šī gada pasākuma sargeņģelim Undīnei Ozoliņai dalībnieku saziedotā summa. Apkopojot labdarības rezultātus, noskaidrojās, ka Undīnes veselības uzlabošanai saziedoti 4130 eiro un 47 centi.

«Gribu jums visiem teikt paldies par neatlaidību un izturību,» sanākušos skrējiensoļojuma dalībniekus un organizatorus uzrunāja Rūta Dimanta – «Pogas» namamāte, «Ziedot.lv» vadītāja. «Un nevis par izturību tajos 107 kilometros, jo tā jau mums ir, bet par to izturību, ka jūs jau piecus gadus esat gatavi skriet par labu lietu. Pārsvarā labdarība izpaužas tā – kad cilvēki kaut ko sirdī sajūt, viņi atveras, palīdz, bet tad aizmirst un iet savās lietās. Tāda regulāra labdarība, kas pastāv gadu no gada, nepiemīt daudziem, bet jums piemīt. Es ļoti ar jums lepojos un saku lielu, lielu paldies.»

Preses konferences laikā ar piedzīvoto skrējiensoļojumā vēlreiz dalījās tā uzvarētāji, citi dalībnieki, brīvprātīgie un organizatori.

Varoņu un viņu sargeņģeļu atkalsatikšanās nākamgad notiks tāpat īsi pirms Līgo svētkiem.

UNDĪNE sveic šī gada skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera uzvarētāju starp dāmām – Diānu Džavizu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru