Trīs punkti Ventspilī

- 2.Februāris, 2016

Valmieras hokejisti aizvadītās nedēļas nogalē viesojās Ventspilī, kur krustoja nūjas ar vietējiem hokejistiem. Pirmajā spēlē valmieriešiem pirmā sausā uzvara sezonā — 2:0, otrajā dienā zaudējums — 1:5.

Pirmās dienas spēlē vārtu drošība tika uzticēta Rihardam Cimermanim, kurš savu darbu vārtos paveica godam. Perioda 18. minūtē valmieriešu otrā maiņa atklāja rezultātu — precīzs bija Valmieras HK rezultatīvākais hokejists Mikus Ozols. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar viesu uzvaru — 1:0.

Otrā perioda 6. minūtē atkal precīzi bija Valmieras hokejisti. Savu snaipera precizitāti vēlreiz apliecināja Mikus Ozols. Mājinieku hokejistiem arī bija vairākas iespējas atklāt rezultātu, tomēr veiksmīgāka diena šoreiz bija valmieriešiem, un otrā trešdaļa noslēdzās ar 2:0.

Noslēdzošajā trešdaļā bija vērojami asumi. Perioda vidū viesu komandas hokejists Reinis Cimdiņš tika iegrūsts apmalē. Aizstāvēt savu komandas biedru metās valmierietis Aleksejs Jakovļevs. Pēc šiem notikumiem uz piecām minūtēm tika noraidīti abu komandu spēlētāji. Mazāk nekā piecas minūtes pirms spēles beigām Venta 2002 pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, tomēr tas nelīdzēja. Valmieras HK izcīnīja sauso uzvaru ar 2:0.

Venta 2002 – Valmieras HK 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Vārti: 17:03 Mikus Ozols (Matīss Megnis, Dāvis Zunde) 0:1, 25:49 Mikus Ozols (Dāvis Zunde, Matīss Megnis) 0:2.

Otrajā spēlē vārtus sargāja Dāvis Dakša, kuram šī bija astotā spēle sezonā. Šoreiz hokeja dievi bija mājinieku sabiedrotie. Perioda 14. minūtē vārtus guva Venta 2002 hokejisti. Minūti vēlāk uz mājinieku komandas vārtiem tika nozīmēts soda metiens. Iespēju izmantoja Dāvis Zunde — 1:1. Pēc pusminūtes ventspilnieki atkal izvirzījās vadībā. Ar  2:1 mājinieku labā noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrais periods valmieriešiem bija neveiksmīgs. 17. minūtē Ventspils panāca jau 1:3, bet deviņas sekundes pirms trešdaļas beigām guva ceturtos vārtus, un uz ģērbtuvēm valmierieši devās ar trīs vārtu deficītu — 1:4.

Trešā perioda vidū Venta 2002 guva piektos vārtus, kas netieši nozīmēja otru trīs punktu palikšanu Ventspilī. Dažas sekundes pirms spēles beigām abu komandu hokejisti izvicināja dūres, maču noslēdzot ar nelielu asuma piedevu.

Venta 2002 – Valmieras HK 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Vārti: 13:36 Oskars Grigulis (Valerii Pushkarev) 1:0, 15:00 Dāvis Zunde SM 1:1, 15:31 Mārtiņš Feifers (Niks Bērziņš) 2:1, 36:33 Renārs Kārkls (Reinis Švēdenbergs) 3:1, 39:51 Niks Bērziņš (Mārtiņš Feifers, Reinis Švēdenbergs) 4:1, 49:17 Mārtiņš Feifers (Niks Bērziņš) 5:1.

Nākamo spēli Valmieras hokejisti aizvadīs šoceturtdien, kad mājās uzņems Prizma/Pārdaugava komandu. Cīņa par izslēgšanas spēlēm turpinās, tāpēc nepieciešams skatītāju atbalsts. Spēles sākums pl. 20. Gaidām jūsu atbalstu!