Svētku simbols dāvanā

- 12.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valsts svētku mēnesī sarkanbaltsarkanā lentīte tiek nēsāta pie apģērba. Latvijas iedzīvotāji tā pauž, ka ir tuvi savai valstij un gatavi kopā atzīmēt Lāčplēša dienu un svinēt Latvijas 101. dzimšanas dienu.

Vismaz 600 piespraužamas sarkanbaltsarkanas lentītes šajā nedēļā ir pieejamas Valmieras pašvaldībā, Kultūras centrā, arī Jaunatnes centrā «Vinda».  «Vakar lentītes dalījām arī jauniešiem, kas piedalījās lāpu gājienā,» sacīja «Vindas» jaunatnes lietu speciāliste Selga Skrastiņa, kura kopā ar jauniešu domes aktīvistiem aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās tradicionālā un par patriotismu vēstošā pasākumā. Jaunieši kopā ar Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba karavīriem pavadīja pēcpusdienu, lai izzinātu Latvijas vēsturi, lai iztaujātu par iespējamo līdzdarbošanos jaunsardzē, zemessardzē, lai saprastu, kāda ir patriotisma dzirksts armijas cilvēkos, kuriem dienests ir darbs un pārliecība, ka ikdienā jārūpējas par valsts drošību un aizsardzību.  «Jauniešu interese par pievienošanos jaunsardzei, zemessardzei ir liela. Mēs arī iesakām sākt ar darbošanos jaunsardzē, kamēr vēl nav tik lielas pārliecības par dienestu. 

SARKANBALTSARKANĀ LENTĪTE ir simbolisks atgādinājums par piederību Latvijai. Vismaz 600 lentītes kopīgā sarunu vakarā salocīja Paula (no labās), Samanta, Selga, Lauris un Ivo. Jaunieši un karavīri, kuriem Latvija ir dzimtene, ko mīlēt un sargāt. I. Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru