Svētku «dāvanas»

- 21.Novembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Pirms diviem mēnešiem jau rakstīju par Lattelecom pasniegto dāvanu vārdā Helio visiem interaktīvās televīzijas lietotājiem, no kuriem īpaši pateicīgi par šo jauninājumu ir vecākā gadagājuma cilvēki – bez palielinājuma stikliem vai platekrāna televizora iegādes viņu turpmākā šīs televīzijas skatīšanās ir viens liels murgs.

Pirms svētkiem kaut kā starp reklāmām pamanīju, ka šī pati kompānija mudina skatīties populārākās latviešu filmas no klasikas līdz jaunākajām savā interneta platformā – Shortcut. Nodomāju: nu vai nav forši, gan jau šīs pašas filmas varēšu noskatīt sev vēlamā laikā arī caur Helio.

No sākuma pavēros Shortcut adresē internetā. Jā, tur tās bija – Melānijas hronika, Cilvēka bērns, Pūt, vējiņi!, Vella kalpi, Zāģeri un citas. Filmas visām gaumēm. Nākamais solis pēc izvēlēšanās lika vilties. Izrādās – figu. Valsts simtgades svētki nav Ziemassvētki, un kompānija ar valstij piederošām 51% akcijām nav nekāda labdarības iestāde, lai saviem klientiem dāvātu iespēju bez maksas noskatīties mūsu zemē tapušos kino šedevrus. Taisnības labad – ir gan 30 dienu bezmaksas abonements, kas pēc aizritējušā laika automātiski no jūsu maciņa novelk € 7,99, ja vien to neesat atcēlis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru