Sezona sākta ar bebru sakāvi

- 5.Aprīlis, 2016

Ar uzvaru pār FK Staiceles Bebri komandu (1:0) sestdien jauno Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionātu uzsākuši Valmiera Glass FK/BSS futbolisti. Vienīgos vārtus spēlē otrā puslaika sākumā ar brīvsitienu guva Mārtiņš Dubro.

Valmiera Glass FK/BSS komanda savus uzticīgos līdzjutējus sezonas atklāšanas spēlē Vidzemes Olimpiskajā centrā sagaidīja ar manāmi atjaunotu sastāvu, ja par pārskatu ņem vēl pērn rudenī redzētos komandas vaibstus. Šoreiz faniem lieti noderēja spēles programmiņas, kas krietni atviegloja jauno censoņu atpazīšanu.

No jaunekļiem visspilgtāk spēlē izpaudās centra aizsargs Elmārs Sietiņsons, kurš visai pārliecinoši darbojās sev atvēlētajā pozīcijā un veiksmīgi pieslēdzās arī uzbrukuma smailē standartsituāciju izspēlēs. Komandas grožus savās rokās visas spēles garumā turēja pieredzējusī trijotne — Artūrs Pallo, Valdis Veinbergs un Mārcis Ērglis. Acīmredzot tieši uz viņu pleciem balstīsies viss šīs sezonas vezums.

Uzbrukumā kā vienīgais izvirzītais spēlētājs darbojās Ralfs Apsītis, kuram savas iespējas šajā spēlē diemžēl nesanāca izmantot. Otrajā puslaikā pēc viņa nomaiņas smailē izvirzījās otrs nominētais uzbrucējs Ulvis Bērziņš, kurš spēlē iekļāvās aktīvi, bet, tāpat kā viņa priekšgājējs, pretinieku vārtus uzlauzt nespēja.

ATGRIEŠANĀS. Pēc karjeras vairākos virslīgas klubos (FS Metta, Skonto FC, FK Jelgava) Valmierā atgriezies Artūrs Pallo. Attēlā: pret savu bijušo komandas biedru Valmieras sastāvā pirms gadiem sešiem — Artūru Petrivu.