Sestdien uz «Badīgo Cepšu ķīsi»

8.Februāris, 2019
Sports
Laikrakstā

Sestdien, 9. februārī, Kārķu pagasta Cepšu ezerā notiks jau piektās zemledus makšķerēšanas sacensības «Badīgais Cepšu ķīsis V», informē Valkas novada dome.

Dalībnieku reģistrēšanās un pulcēšanās no plkst. 9.00. Instrukcijas, sektora izloze un došanās uz ledus plānota ap plkst. 9.30. Pēc četru stundu makšķerēšanas pl. 14 notiks rezultātu paziņošana, zupas baudīšana un apbalvošana.

Lai izvairītos no vēlmes uzlabot iespēju tikt pie labāka loma, iepriekš zivis iebarojot, ezers tiks sadalīts sektoros, un to sadalīšana notiks pirms dalībnieku kāpšanas uz ledus. Cepšu ezera platība ir 25 ha un vidējais dziļums 2,5 metri, bet dziļākās vietās var sasniegt pat 5 m. Ezers atrodas 5 km attālumā no pagasta centra. Sacensību dienā būs izliktas papildu norādes.

Makšķerēšanas sacensības notiks individuāli, kur katrs pats uzņemas atbildību par drošību uz ledus un piemērotu apģērbu. Cepšu ezers ir publiskais ezers, un nepieciešams līdzi ņemt makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti. Karte nav nepieciešama personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem, turklāt tā derīga, uzrādot to tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Cepšu ezerā mīt līdakas, asari, raudas, līņi, plauži, karūsas, ruduļi, pliči un ķīši.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru