Sakausējot metāllūžņus, zelts nerodas

- 13.Februāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Šoreiz dalīšos ar Jums, lasītāj, pārdomās par partijām. Daudz par to runāts, diemžēl virspusēji, bez analīzes, bez secinājumiem. Daudzi pat nenojauš partiju patieso nozīmi. Kādas ir partijas, tāda taču ir Saeima, valdība, prezidents, arī visas citas valsts struktūras. Un ne tikai....

Vispirms atgādināšu par gandrīz 30 gadu garumā partijās notikušo. Aina būs interesanta. Vīlāmies partijā Latvijas Ceļš pašā atjaunotās neatkarības sākumā. Partija Saeimā iekļuva ar 36 mandātiem. Nopērkot Zemnieku Savienību par prezidenta (Ulmaņa) krēslu, tā ielika nevis drošus pamatus valsts atjaunošanā, bet pamatus valsts izzagšanai, mafijas, oligarhu patvaļai, jo vara pakļāvās gan Krievijai, gan visai pasaulei ik uz soļa. Vīlāmies Čevera, Zīgerista, Kaula saldsolītajā, vīlāmies Repšes Jaunajā Laikā (nabagi būdami, saziedojām viņam vai miljonu latu, lai tik šis nāk mūs vadīt). Kur aizvadīja? Kur tagad ir pats? Vīlāmies Šlesera – Paula veidojumā, Demokrātiskajā Centra partijā, Bojāra Sociāldemokrātos, Šķēles Tautas partijā, Dombrovska – Āboltiņas lielajā brīnumā Vienotībā. Arī Lemberga – Brigmaņa zemniekos, Emša – Vējoņa zaļajos, vēl vienā brīnumā – Sudrabas No sirds Latvijai. Vai vērts uzskaitīt pārējo sīkaļu baru, kuri drūzmējušies ap šo Saeimas krējumpodu un jaukuši cilvēku prātus? Padomājiet, vai šīs tā sau-camās partijas nav piesmējušas mūs, lētticīgos? Paši taču spriņģojām ap šiem laimes nesējiem kā tādi pavasarī no laidara izlaisti lopiņi. Kur ir visi minētie? Pajuka, izplēnēja, atstājot vienīgi bēdīgas atmiņas un problēmu jūkli.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 13.Februāris, 2020 - 11:46

Skaidrs , ka valdībai kājas aug no partijām. Laikam tik nekompetenta valdība, ka patreiz Latvijā līdz šim nav bijusi. Ministram tomēr ir no pārvaldītās nozares kaut kas jājēdz. Ministros ir tikuši tā saucamie "universālie kareivji", kuri partijuprāt der visur. Skumji, ka tādiem tiek uzticēta pat tautas veselība. Otrie ir, kā rakstā teikts jaunuļi, kas arī maz ko jēdz no savas nozares, bet cītīgi skatās partijas vadībai mutē. Par šiem mans paziņa teica: lai viņi tur sēž, bet pasarg dievs lai nesāk kaut ko darīt. Sāk jau apnikt Kariņa pūles saturēt to visu kopā neko lietas labā nedarot.

Pievienot komentāru