"Rubenes" vīri – pusfinālā!

11.Jūnijs, 2021

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas otro spēli  starp FBK Valmiera un Kocēnu Rubeni pagājušajā sestdienā savā laukumā lieliski sāka kocēnieši, kuriem vajadzēja tikai 15 minūtes, lai iegūtu šķietami drošu vadību ar 3:0. Pa bumbiņai viesu vārtos raidīja Reinis Mirkšs, Jēkabs Keišs un Juris Zilberts.

Valmierieši sāka attapties vēl pirms pirmā pārtraukuma – pēc Laura Alvja Stiprā un Pāvela Semjonova metieniem rezultāta starpība tika samazināta līdz minimumam – 2:3. Otrajā periodā vārtus guva tikai viesi, pārņemot vadības grožus ar 4:3, pa golam iemeta Ričards Eglītis un Mārtiņš Broks. Pēdējās trešdaļas sākumā Ričards Eglītis guva savus otros vārtus šajā mačā, panākot jau 5:3. Tāds rezultāts noturējās līdz pat 55. minūtei. Tad sākās Kocēnu komandas atspēlēšanās – pusminūtes laikā ar vārtu guvumiem izcēlās Matīss Celms un Ivo Balodis, atjaunojot neizšķirtu – 5:5, ar tādu rezultātu noslēdzās pamatlaiks. Pagarinājuma 3. minūtē Jura Zilberta piespēli saņēma Jēkabs Keišs, kurš meta neatvairāmi – 6:5. Rubene uzvarēja šajā spēlē, bet sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts – 1:1.

PRIEKS NEVILTOTS! Līksmot kopā ar savu komandu dodas Rubenes treneris Ivars Jēkabsons (no labās). Foto no floorball.lv