"Rubenes" florbolisti pieveic līdervienības

- 1.Februāris, 2022

Ar ELVI florbola līgas vīriešiem rezultatīvākā spēlētāja Klāva Jansona 4 (2+2) punktiem izrādījās par maz, lai atņemtu punktus pašreizējiem čempioniem Rubenes florbolistiem, kas viesos svinēja smagi nākušu panākumu ar 6:5, izšķirošo golu pamatlaika pēdējā minūtē iemetot Matīsam Celmam.

Turnīra tabulas vicelīdere Ķekava un trešās vietas īpašniece Rubene šosezon nūjas krustoja pirmo reizi. Maču pārliecinošāk sāka mājinieki ķekavieši, kas 7. minūtē pēc savu uzbrukuma līderu Markusa Januševska un Klāva Jansona vārtu guvumiem izvirzījās vadībā ar 2:0. 17. minūtē savu pirmo golu šajā mačā iemeta Kocēnu komandas spēlētājs Dāvis Zēmele – 1:2. Savukārt otrās trešdaļas laikā vadībā ar 4:3 jau izvirzījās viesi, bet 58. minūtē ar vienu vārtu pārsvaru vadībā jau atkal atradās Ķekava, jo pēdējā trešdaļā ar vārtu guvumiem izcēlās mājinieki Reinis Melgailis un Ernests Ronis – 5:4. Tajā pašā minūtē kocēnietis Matīss Celms atjaunoja neizšķirtu (5:5), bet pamatlaika pēdējā minūtē Celms lieliski izmantoja Jura Zilberta piespēli, pārvēršot to uzvaras vārtu guvumā – 6:5.

Lieliskākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma izšķirošo vārtu autors Matīss Celms, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais.

DOD PIECI! FBK Valmiera spēlētāji sveic cits citu pēc kārtējā vārtu guvuma. Foto no floorball.lv