Rubene pusfinālā

- 6.Marts, 2015

Kā pirmā ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā iekļuvusi Kocēnu sporta kluba Rubene, kas arī ceturtajā ceturtdaļfināla sērijas spēlē pārspēja Liepājas Kuršus — 11:10. Uzvaras vārtus pamatlaika priekšpēdējā minūtē guva Uģis Karasevs.

Lai cik sīvas cīņas notika Kuršu un Rubenes ceturtdaļfināla sērijas pirmajos trijos mačos, iznākums vienmēr bija viens — uzvarēja rubenieši. Sērijas ceturtajā spēlē, kas notika Liepājas Olimpiskajā sporta centrā, likās, ka galarezultāts būs cits, jo Kuršiem tiešām vairs nebija kur atkāpties. Lai arī rezultātu atklāja viesi (1:0), liepājnieki ātri vien atbildēja ar trim precīziem raidījumiem (3:1), bet pirmo periodu uzvarēja ar 5:3. Otrās trešdaļas pirmajās sekundēs mājinieki ieguva pat triju vārtu handikapu (6:3), bet attīstīt savu panākumu viņiem neizdevās — otrajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās viesi, kuri bija atguvuši vadību (8:7). Pēdējā perioda sākumā divu vārtu pārsvaru ieguva Rubene (9:7), bet ātri vien trīs bumbiņas viņu vārtos sameta Liepājas florbolisti — 10:9. Kā izrādījās, Kuršiem šosezon vairs nebija lemts pārspēt pretinieku vārtsargu, bet Kocēnu florbolisti atkal bija veiksmīgāki tieši mača galotnē — 58. minūtes sākumā Ritvars Bērziņš panāca izlīdzinājumu (10:10), bet 59. minūtē Uģis Karasevs ar precīzu metienu nodrošināja Rubenei uzvaru mačā (11:10), kā arī visā sērijā — 4:0.

PAŠAIZLIEDZĪGI. Rubenieši (gaišos tērpos) aizstāv savus vārtus no liepājnieku tīkojumiem.