"Rubene" pagarina uzvaru sēriju

7.Novembris, 2023

Sesto uzvaru pēc kārtas guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem līdere Rubene, kas sestdienas vakarā Kocēnu sporta namā ar 10:5 pieveica komandu Ķekava/ RB&B, kura cīnās par vietu labāko astoņniekā.

Rezultatīvākie uzvarētāju rindās ar trim punktiem katram bija Dāvis Zēmelis un Ritvars Bērziņš.

Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – ķekavietis Ričards Orste vadībā ar 1:0 izvirzīja viesus. Tikai 30. minūtē pie pirmā vārtu guvuma tika kocēnieši Dāv­ja Zēmeļa personā (1:1). 35. minūtē ķekaviešiem nepaveicās, viņi ievirzīja bumbiņu paši savos vārtos – 1:2. Pēc otrās trešdaļas vadībā ar 4:2 jau atradās laukuma saimnieki, bet visā spēlē Rubene svinēja uzvaru ar 10:5.

KĀ MŪRIS. Rubenieši sargā savus vārtus no pretinieku tīkojumiem. Foto no floorball.lv.