Rubene ķer līderus

- 20.Novembris, 2014

Pēc tam, kad Kocēnu sporta kluba Rubene florbolisti iepriekšējā kārtā izbraukumā ar 8:6 (4:2, 3:4,1:0) sagādāja pirmo un pagaidām vienīgo zaudējumu pērnā gada čempioniem Cēsu alus/Lekrings spēlētājiem (vārtus mūsējo labā guva Ritvars Bērziņš un Ingars Matisons — pa 2, Ringolds Kalniņš, Andris Jēkabsons, Mārtiņš Zelčs un Atis Stepāns), uzvara ar 9:5 (0:2, 5:1, 4:2) tika izcīnīta arī pirmdienas mačā Vidzemes Olimpiskajā centrā pret Valmiera/ViA komandu. Šis panākums ļāva rubeniešiem pakāpties jau uz ceturto vietu Latvijas virslīgas čempionāta kopvērtējuma tabulā.

Pirmajā periodā Rubene nonāca iedzinējos ar 0:2, jo Valmieras komandas sastāvā precīzi meta Edvards Voldemārs Kažmers un Ints Vilks. Otrās trešdaļas pirmajā daļā gan viesi guva četrus vārtus pēc kārtas un pirmo reizi šajā cīņā izvirzījās vadībā. Spēles turpinājumā Valmiera/ViA florbolistiem vairs neizdevās panākt sāncenšus, lai gan Elvijs Jankovskis 34. minūtē rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam — 3:4, taču jau pēc pusminūtes Ivars Jēkabsons atjaunoja divu vārtu pārsvaru rubeniešiem. Pēdējā trešdaļā Rubenes sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās  Leo Lapiņš, Ingars Matisons, Andris Jēkabsons un Uģis Karasevs, uz ko laukuma saimnieki spēja atbildēt ar  Matīsa Salmiņa un Gata Liepiņa trāpījumiem.

SPĒLĒJOŠO TRENERU DUELĪ valmierietim Aigaram Belasovam (Nr. 16) šoreiz nācās atzīt kādreizējā komandas biedra rubenieša Ivara Jēkabsona vadītās vienības taktisko un tehnisko pārākumu.