"Rubene" grauj Ķekavu, "Valmiera" – Lielvārdi

25.Septembris, 2020

Sestdienas vakarā Kocēnos notika ELVI florbola līgas sievietēm mačs, kurā pašreizējā čempione Rubene krustoja nūjas ar vicečempioni Ķekavu. Gaidītā sīvā spēkošanās gan neiznāca, jo kocēnietes savas viešņas sakāva ar 11:3.

Kocēnu Rubene, savā laukumā uzņemot Ķekavu, nekādu viesmīlību izrādīt nebija noskaņota – jau pirmo 20 minūšu laikā kocēnietes trīs reizes pārspēja viešņu vārtsardzi Kristīni Kirilovu (3:0). Pa bumbiņai pretinieču vārtos raidīja Laura Gaugere, Zane Darša un Danute Tinkuse. Otrā trešdaļa sākās ar ķekavietes Ievas Bušmanes vārtu guvumu – 1:3. Ķekavas komandas cerētais lūzums gan netika panākts, jo laukuma saimnieces turpināja uzbrukt ar atzīstamu precizitāti, līdz otrajam pārtraukumam panākot jau 7:1. Arī pēdējā periodā spēles gaita vairs nemainījās, un Kocēnu Rubene sezonu varēja sākt ar ļoti pārliecinošu uzvaru – 11:3.