Rekordi gada noslēgumā

4.Janvāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Vecgada vakarā Spānijas pilsētā Barselonā ar jaunu Latvijas rekordu 5 km skrējienā šosejā Dmitrijs Serjogins ierindojās 17. vietā, bet Agate Caune ar jaunu personīgo rekordu un Latvijas U23 un junioru rekordu šajā pašā distancē izcīnīja piekto vietu.

Vecā gada pēdējā dienā pasaulē, bet jo sevišķi Eiropā, ļoti populāri kļuvuši ielu skrējieni. Dažus pēdējos gadus tajos ar atzīstamām sekmēm piedalās arī mārupietis Dmitrijs Serjogins. Arī šogad trīs latviešu skrējēji piedalījās tradicionālajā Cursa dels Nassos skrējienā Barselonā.

Dmitrijs Serjogins 5 km distanci veica 14:20, kas deva spēcīga sastāva skrējienā 17. vietu, par divām sekundēm uzlabojot Mareka Florošeka 2007. gadā sasniegto Latvijas rekordu. Uzvaru ar laiku 13:25 izcīnīja etiopietis Adisu Girma, par piecām sekundēm apsteidzot mājinieku Iliasu Fifu, bet par sešām sekundēm esot priekšā trešās vietas ieguvējam Jonasam Raesu no Šveices.

Latvijas Vieglatlētikas savienības Gada balvas 2022 laureāti nominācijās Gada U20 vieglatlēte Agate Caune ar Gada treneri Raiti Ravinski. Foto no albuma


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru