Pilna zāle uz... skeletonu!

- 25.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tieši tā var vērtēt pasākumu, kas otrdien vakarpusē notika Valmieras sākumskolas zālē, kur teju simts lielu un mazu interesentu bija sapulcējušies uz tikšanos pasaulē patlaban titulētāko skeletonistu Martinu Dukuru, kura īpašumā pagaidām vēl trūkst tikai ledus trasē izcīnīta olimpiskā čempiona titula... Tieši tāpēc siguldietis arī 35 gadu vecumā vēl turpina sportista karjeru!

Līdzīgas tikšanās ar pazīstamiem sportistiem Valmieras Bērnu sporta skolai jau kļuvušas par tradīciju. Lai papildus motivētu jaunos censoņus, lai viņu gatavošanās un dalība sporta sacensībās būtu optimāla, sporta skola regulāri organizē dažādas meistarklases, tādas jau notikušas ar bijušajiem audzēkņiem un sporta skolas absolventiem soļotāju Arni Rumbenieku un peldētājiem Uvi Kalniņu un Sindiju Siliņu, nupat jūnijā sporta skolas treneri un audzēkņi piedalījās arī basketbola nometnē Brāļu Bertānu meistarklase.

Martins Dukurs, ar Liesmu aprunājoties vēl pirms tikšanās sākuma, atzina, ka Valmiera cieši saistīta ar skeletona attīstību Latvijā: «Te ir veči, kas to aizsāka – Trakais (Guntis) Maksis, vēlāk arī viņa dēls brauca skeletonā. Šeit ir Rodžers Lodziņš, kurš darbojās gan bobslejā, gan skeletonā, tāpat Juris Riba, kas mums krāsojis kamanas. Valmierieši mums daudz palīdzējuši un turpina to darīt diezgan aktīvi.»

JAUTĀJUMU KRUSTUGUNĪS. Kad bija beigusies tikšanās oficiālā daļa, Martins Dukurs (no kreisās) gan deva katram aplūkot savas smagākās medaļas un sportista ekipējumu, gan arī labprāt atbildēja uz lielu un mazu skeletona līdzjutēju jautājumiem par sava sporta veida niansēm un sportista karjeru.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru