Pieņemšanā pie Valsts prezidenta

17.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Portālā

Mēs varam būt laimīgi, ka piedzīvojam šo valstij tik nozīmīgo notikumu – Latvijas simto gadadienu. Izkarot vai mastā uzvelkot sarkanbaltsarkano karogu, aizdedzot jubilārei ja ne simtu, tad kaut vienu svecīti dzimšanas dienas tortē, kopā ar ģimeni nodziedot «Dievs, svētī Latviju!», piedaloties dažādos valsts svētku pasākumos, mūsu sirdīs dzims neviltots lepnums.

Īpašas šīs svētku dienas būs tiem mūsu līdzgaitniekiem, kuri visus Latvijas novadus un pilsētas pārstāvēs Valsts prezidenta tradicionāli rīkotajos, bet šajos svētkos īpašajos svinīgajos pasākumos. Tie ir mūsu attīstības un izaugsmes veicinātāji, kuri ar savu darbu ir veidojuši, stiprinājuši Latviju un ar kuriem varam patiesi lepoties.

Šodien Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis rīko pieņemšanu pašvaldībās strādājošo nacionālā kapitāla uzņēmumu pārstāvjiem kopā ar viņu pārstāvēto pašvaldību vadītājiem.

Savukārt tieši Latvijas 100. dzimšanas dienā, 18. novembrī, Latvijas Nacionālajā teātrī notiks Valsts prezidenta rīkots svinīgs svētku koncerts, kuru noklausīties uzaicināti cilvēki, kuri prot un spēj labiem darbiem mūsu valsts labā iedvesmot arī citus.

Paldies viņiem, un lai sirdsdegsmes un enerģijas pietiek arī priekšdienām!

«Liesmas» pielikums «Ziemeļvidzemes līkločos» ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Komentāri
Pievienot komentāru