Pavasaris mūzikas skaņās

- 25.Maijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Saulainā maija pēcpusdienā Universum mūzikas un mākslas vidusskolas Lielajā zālē izskanēja Universum mūzikas skolas orķestra, ansambļu un solistu koncerts. 

Tas bija gaidīts notikums, un skolas direktora vietnieks Daniels Mednis savā uzrunā izteica prieku par koncertu, īpaši atzīmēja skolas orķestra rašanos, tā izveidošanas mērķus un iemeslus, kuri sasaucas ar seniem pagātnes notikumiem, kas aprakstīti Laiku grāmatas 5. nodaļas 13., 14. pantā. Kad dalībnieki vienojas mūzikas skaņās, viņi var dot godu Dievam, jo «Tas Kungs ir labs un Viņa žēlastība paliek mūžīgi!».

Koncertu svinīgi ar baroka laikmeta komponista G. F. Hendeļa Menuetu un Burē no svītas Karaliskā uguņošanas mūzika atklāja orķestris mākslinieciskā vadītāja Aivara Cepīša vadībā. Koncertā klausītājiem orķestra atskaņojumā bija iespēja dzirdēt dažādu laikmetu mūziku, kuru prasmīgi aranžējis Aivars Cepītis. Orķestra sastāvā kopā ar saviem audzēkņiem muzicēja skolotāji Inguna Birz­niece, Anna Spalviņa un Jānis Dimants, kā arī Ritmas Pētersones-Cepītes un Jāņa Silakalna audzēkņi.

LABA SAJŪTA, muzicējot kopā. Gandarījumu par izdevušos notikumu pauž Universum mūzikas un mākslas vidusskolas audzēkņi, skolotāji un koncerta klausītāji. Foto no skolas arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru