Pavasara sakopšanas mēnesis Valmierā

- 11.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pavasara sakopšanas mēnesis Valmierā ir sācies ar zaru šķeldošanas akciju. No 1. aprīļa līdz 2. maijam Valmieras iedzīvotājiem iespējams pieteikties un bez maksas izmantot šo pakalpojumu. Sava īpašuma adresi pieteikt var, zvanot pa tālruni 64224117, 26330076 vai 29126460, rakstot e-pastu rita.vilne@v-nami.lv, inga.dukure@v-nami.lv, namsaimnieks@v-nami.lv vai vēršoties SIA «Valmieras Namsaimnieks» informācijas centrā Semināra ielā 2a Valmierā. Pieteiktajās adresēs SIA «Valmieras Namsaimnieks» veiks zaru šķeldošanu, līdz būs izpildīti visi pakalpojuma pieteikumi. Lūgums novietot zarus ērti piebraucamās vietās, to resnos galus novietojot pret ielu. Pēc īpašnieka izvēles sasmalcināto zaru šķeldu var atstāt tālākai izmantošanai īpašumā vai tiks nodrošināta tās aizvešana.

No 16. aprīļa līdz 7. maijam Valmieras iedzīvotāji ir aicināti piedalīties lielgabarīta atkritumu akcijā, kuras laikā Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušie iedzīvotāji varēs bez maksas Valmieras  ekolaukumos nodot lielgabarīta atkritumus. No vienas mājsaimniecības tiks pieņemti ne vairāk kā 2 m3 lielgabarīta atkritumu. Par akcijas laikā nodotajiem lielgabarīta atkritumu apjomiem, kas pārsniegs 2 m3 tilpumu, jānorēķinās saskaņā ar SIA «ZAAO» pakalpojumu cenrādi. Mēbeles un citi lieli priekšmeti, kurus iespējams izjaukt, tiks pieņemti izjauktā veidā. Lielgabarīta atkritumi ir mēbeles, matrači, paklāji, izjauktas elektrotehnikas ierīces, metāllūžņi, santehnika un citi lielāki sadzīves priekšmeti, ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Lielgabarīta atkritumi nav nešķiroti sadzīves atkritumi, būvgruži, šīferis un automašīnu riepas.

Atgādinām, ka SIA «ZAAO» no privātpersonām, uzrādot personas identitāti apliecinošu dokumentu, gada laikā bez maksas pieņem vienu komplektu automašīnu riepu, kuru diametrs ir līdz 1,40 m. Pakalpojums pieejams arī pavasara sakopšanas mēneša laikā.

Akcijas laikā tiks veikta stingra uzskaite. Akciju var izmantot SIA «ZAAO» klienti, kuriem ir līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu vai kuri dzīvo daudzdzīvokļu namā, kam ir noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Iedzīvotājiem nepieciešams zināt savas mājsaimniecības (mājas, dzīvokļa) adresi, kā arī ar ZAAO noslēgtā līguma numuru vai līgumslēdzēju, lai to varētu nosaukt ekolaukumu pārziņiem. Piedaloties akcijā, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Ekolaukumu adreses: Beātes iela 47 un Dzelzceļa iela 5 Valmierā. Akcijas laikā ekolaukumu darbalaiks: darbdienās no plkst. 9.00 līdz 20.00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Komentāri
Pievienot komentāru