Pašrocīgi apgūst uzņēmējdarbības pamatus

- 31.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Beverīnas novada aktīvās jaunietes piedalījās Valmieras pilsētas svētku tirdziņā Jēgums Raiņa ielā, kur blakus pieredzējušajiem tirgotājiem piedāvāja pašu šūtos un izdaiļotos auduma maisiņus.

«Mums tā būs jauna pieredze. Uzzinājām, ka Valmieras pilsētas svētkos tiks organizēta speciāla iela, kur būs iespēja tirgoties jauniešiem un bērniem. Droši vien tas vairāk bija domāts tādiem, kas kaut ko gatavo un ir ar kaut kādu pieredzi, bet mums vispār tādas nav, taču mēs nolēmām, ka gribam pamēģināt,» skaidro Beverīnas novada jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka.

Trīs meitenes ar profesionālās šuvējas Dzintras Štrālas atbalstu mācījās, kā uzšūt maisiņus, un vēlāk tos apgleznoja ar dažādiem tekstiem. «Mans mērķis bija, lai bērniem ir ieskats uzņēmējdarbībā, parēķināt, cik izmaksā audumi, diegi un laiks, ko viņas ieguldīs, lai saprastu, kā veidojas cena, kā to noteikt, un paskatītos, kāda ir konkurence, – iziet visam procesam cauri,» tā Marika Daļecka. Meitenēm ir no 12 līdz 16 gadiem un maza pieredze šūšanā.

AR GATAVO PRODUKCIJU jauniešu svētku tirdziņā arī Beverīnas aktīvās jaunietes.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru