Par studijām ir interese

28.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadīta tradicionālā izstāde «Skola 2024», kas notiek galvaspilsētā un Ķīpsalas izstāžu zālēs kopā pulcē jauniešus, viņu vecākus, pedagogus un citus interesentus, lai izzinātu izglītības iespējas Latvijā un ārvalstīs.

Izstādē piedalījās un par iespējām, kādas piedāvā reģionālā augstskola, stāstīja Vidzemes Augstskolas mācībspēki un studenti, aicinot savā pulkā, lai ar prieku un iedvesmu vadītu studiju gadus un iegūtu kvalitatīvu izglītību, daudz praktisku un pieredzē balstītu zināšanu. 

«Vidzemes Augstskola izstādē «Skola 2024» prezentēja 15 studiju programmas videi draudzīgā un ilgtspējīgā vidē. Mēs piedāvājām aizpildīt jaunizveidoto karjeras testu-spēli «Kurš augs esi TU?», un šo iespēju izstādes laikā izmantoja vairāk nekā 1000 jauniešu, iepazīstot Vidzemes Augstskolas studiju programmu daudzpusību,» informē mācību iestāde un aicina apmeklēt augstskolu, iegūstot par to informāciju ne tikai virtuālajās saziņas vietnēs, bet arī klātienē.

VIDZEMES AUGSTSKOLA interesanti un radoši uzrunāja jauniešus, lai viņi iepazītos ar augstskolas piedāvātajām studiju iespējām, un aicināja uz atkalredzēšanos Ēnu nedēļā. Foto no ViA arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru