Par reģionālo reformu

- 17.Maijs, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Administratīvi teritoriālā reforma Latvijā ir neizbēgama. Jautājums – kādai tai jābūt? Tā būtu tā kopējā gudrība, kā šīs lietas kopā salikt. Mūsu, nekustamo īpašumu darījumu, sfērā ir tā, ka mēs lēmumu sekas izjutīsim vēlāk. Tas ir neizbēgami. Pareizi tas vai nepareizi, ko tagad lemsim, mēs to jutīsim pēc diviem trim gadiem. To, ko mēs esam izdarījuši pirms diviem trim gadiem, mēs izjūtam tagad.

Ja paskatās uz sausām analīzēm, tad vislabāk ir ieklausīties tajā paaudzē, kas tagad ir 25 līdz 35 gadus jauna vai veca un kas ir ļoti mobila un dinamiska. Viņiem vajag vai nu tagad uzreiz, vai arī viņi piebrauks tad, kad viss būs kārtībā! Tad, kad man sanāk saskarties ar tiem tautiešiem, kas ir izbraukuši un kas var atbraukt, ir ļoti interesanti viņos paklausīties.

Viens stāsts ir Rīga. Bet kas notiek ārpus Rīgas, kas notiek Vidzemē? Ar šo informāciju varu padalīties. Lai kur šis cilvēks būtu dzīvojis, viņš tagad skatās, kur viņš grib dzīvot, kur viss ir kārtībā. Man prieks, ka Vidzemē ir tādi trīs centri, par kuriem cilvēki jau kādus gadus nešaubās. Tās ir Cēsis, tā ir Valmiera, un tā ir Smiltene. Un vēl vietas plus mīnus šīm pilsētām kaut kādā tuvumā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru