NVO pārstāvji dodas domu kosmosā

- 12.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā koncertzāles «Valmiera» telpās norisinājās Vidzemes nevalstisko organizāciju (NVO) forums «Svinam NVO», kurā piedalījās NVO pārstāvji, brīvprātīgie un citi interesenti, lai dienas gaitā kopā iedvesmotos jauniem mērķiem, rastu zināšanas efektīvākai darbībai un apzinātos nevalstisko organizāciju vērtību. Forumā izskaņā tika arī godināti brīvprātīgie Vidzemē. «Svinēsim cits cita klātbūtni, paveikto un jaunas idejas. Šī diena ir pacilājošs mirklis kopā. Cerams, ka ar šo kosmosa kuģīti ielidosim domu kosmosā, kur slēpjas daudzas jaunas idejas un iedvesmas,» atklājot forumu, teica Artis Krists Mednis no Valmieras novada fonda.

«Mēs šogad ļoti apzināti esam izvēlējušies nosaukumu «Svinam NVO», jo mums ir ko svinēt, un mēs esam pelnījuši svinēt. Tieši tāpēc saturiski šogad Vidzemes forums ir ne tik ļoti teorētisks seminārs par to, kā aizpildīt veidlapas, vai par projektu konkursiem un to pieteikšanās termiņiem. Tas arī mūs visus interesē, bet mums reizi pa reizei arī jāpārrunā vērtības un lietas, kas mums ir svarīgas, ko no tām varam iemācīties un kā varam iedvesmoties jaunām lietām,» uzrunā teica Valmieras novada fonda vadītājs Ansis Bērziņš.

Tāpat viņš ar klātesošajiem dalījās pārdomās par logo tapšanu, minot, ka daudzi droši vien neizprot, kāpēc tieši kosmosa kuģis. Atceroties pagātni pirms 20 gadiem, kad ārzemju NVO pārstāvji iepazīstinājuši ar šo sektoru, pašam galvā raisījušās domas: kas tas par NLO? Kas tas tāds? Arī vēl tagad ir sabiedrības daļa, kas par NVO darbību nav dzirdējusi, un kādam vēl joprojām tas ir NLO.

NVO FORUMĀ. Ēriks Stendzenieks stāsta, kas mūsdienu pasaulē apdraud radošumu. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru