Hokejistiem laimīga uzvara Liepājā

23.Janvāris, 2018

Pēc diviem zaudējumiem Daugavpils un Ventspils hokejistiem Valmieras HK/BSS/ViA aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas hokeja čempionāta 1. līgas ietvaros tika pie laimīgas uzvaras Liepājā, pārspējot Liepājas SSS hokejistus ar 5:4.

Spēlē pret Venta 2002 izbraukumā Ventspilī mūsu hokejisti pirmie guva vārtus — 04:48 Augists Veidenbaums (Mikus Ozols), uz ko laukuma saimnieki atbildēja ar rezultatīvu raidījumu spēles devītajā minūtē. Otrajā periodā turpinājās līdzīga cīņa, komandām atkal apmainoties pa vienam vārtu guvumam — Valmieras rindās precīzs bija Matīss Megnis pēc Krišjāņa Reinfelda un Toma Konrāda piespēlēm. Trešajā periodā mājinieki guva vēl divus bezatbildes vārtus, tā arī svinot laimīgu uzvaru ar 4:2.

Spēlē Valmierā pret Daugavpils/LDZ CARGO mūsu hokeja spēles meistariem nācās iztikt bez saviem līderiem Aivara Gaisiņa un Paula Krūmiņa, bet, neskatoties uz to, spēli viņi uzsāka vareni, pirmajā periodā panākot 2:0 — atzīmējās Ozols (Jēkabs Birzulis, Toms Mencis), Veidenbaums (Ozols). Aina laukumā mainījās otrajā periodā, līdz ar valmieriešu noraidīšanos viesi izmantoja vairākumus, izlīdzinot arī spēles rezultātu. Pēdējā periodā viesi guva vēl trīs vārtus un svinēja uzvaru izbraukumā — 5:2.

Visbeidzot Liepājā līdzvērtīgā spēlē veiksme beidzot nostājās valmieriešu pusē — uzvarā (5:4) pamatlaikā vārtus mūsējiem guva: 21:37 Kristaps Roķis (Rudolfs Oto Lapsa) 1:1, 30:08 Roķis (Lauris Žagariņš, Lapsa) 2:2, 46:38 Reinfelds 2:3, 50:21 Andrejs Berseņevs (Reinfelds, Dāvis Zunde) 2:4, 58:24 Zunde (Žagariņš) 3:5.

Nākamo spēli Valmieras HK/BSS/ViA aizvadīs mājās, Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur jau šosvētdien (28. janvārī) tiksies ar Lido komandu. Spēles sākums pl. 14:05. Skatītāju atbalsts spēlētājiem ir nepieciešams!