«MŠA/VBSS-Valmieras puikas» gūst panākumus Tallinā

16.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

Ar panākumiem «MŠA/VBSS-Valmieras puikas» sportisti uzsākuši dalību 2019. gada Baltijas jūras kausa izcīņas sacensībās. Pirmajā posmā, kas notika Igaunijas galvaspilsētā un kam tika dots nosaukums «King of Tallinn», uzvaru B9 grupā izcīnīja Patriks Krauklis, kamēr viņa vecākais brālis Markuss bija trešais ātrākais B12 sportistu konkurencē. Vien soli no goda pjedestāla palika Dāvis Kristers Dambītis, startējot apvienotajā B13-14 grupā, kurš finiša līniju sasniedza kā ceturtais, bet Mārtiņš Dombrovskis — piektais B11 konkurencē.

Uz sacensībām Tallinā bija pulcējušies BMX sportisti no visa Baltijas jūras reģiona — pārstāvēta bija Lietuva, Somija, Zviedrija, Krievija, kā arī, protams, mājinieki igauņi. Valmierieši sāka pārliecinoši, uzrādot labus rezultātus priekšbraucienos. Vairākiem no viņiem pietrūka vien nedaudz, lai sekmīgi kvalificētos lielajam finālam. Kā neliels gandarījums nāca uzvaras B finālā (Emīlam Brikmanim B8 un Jānim Bindžem B10). Tikmēr ātrākajā grupā – Elites sacensībās – otro vietu izcīnīja Kristens Krīgers, bet trešais – Rinalds Kārkliņš.

«MŠA/VBSS-Valmieras puikas» sezonas nākamās sacensības aizvadīs jau šo sestdien, 17. augustā, kad startēs «SMScredit.lv» BMX čempionāta 5.posmā. Savukārt Baltijas jūras kausa izcīņas nākamais posms būs 24. augustā Zviedrijā, bet trešais posms notiks 7. septembrī Māra Štromberga BMX trasē Valmierā. Šo sacensību sērija noslēgsies 21. septembrī, kad Baltijas jūras reģiona labākie BMX sportisti pulcēsies Helsinkos. Valmieriešiem tās arī būs 2019. gada sezonas pēdējās sacensības.

PATRIKS KRAUKLIS palika nepārspēts «King of Tallinn» sacensībās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru