Motivācija būt labākajam

- 5.Februāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Pirms vairāk nekā trīsdesmit gadiem Valmierā notika pirmās oficiālās BMX sacensības, līdz ar to pilsēta iemantojusi arī Latvijas BMX dzimtenes vārdu. Mēs lepojamies ar divkārtēju olimpisko čempionu Māri Štrombergu un vairākiem jauno valmieriešu sasniegumiem un godalgām Eiropas un Pasaules čempionātos. Varam nešauboties teikt, ka Valmierā BMX tradīcijas ir un pēdējo gadu attīstība pilsētas infrastruktūrā skaidri iezīmē šī sporta veida izaugsmi.

Valmierā BMX sporta profesionālās ievirzes izglītības programmu apgūt iespējams Valmieras Bērnu sporta skolā (VBSS). Pilsētā darbojas arī BMX klubi Tālava un Valmieras Puikas. Latvijas mērogā labākos un perspektīvākos jauniešus uzrunā Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centrs (AKSSC). Savu iespēju startēt zem Valmieras AKSSC izpelnījies arī vietējais Valmieras puika EDVARDS GLĀZERS. 

No pirmajiem soļiem BMX trasē un jau četrpadsmito gadu Edvards startē zem BMX kluba Tālava karoga. «Sešu gadu vecumā biju ļoti hiperaktīvs puika un kaut kur vajadzēja izlikt savu enerģiju. Toreiz vecāki paziņu iespaidā nolēma mani aizsūtīt uz BMX trasi – par to esmu ļoti pateicīgs vēl šodien. Tā sportista gaitas uzsāku Avotu BMX trasē pie trenera Edžus Treimaņa.»

EDVARDS GLĀZERS (vidū) – Eiropas junioru kausa izcīņas uzvarētājs. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru