Matīšu vasara – jubileju griežos

Daudz interesanta viņnedēļ Burtnieks uzzināja, viesojoties Matīšos, kur par šovasar gaidāmajām aktivitātēm kā jau allaž zinīga bija Matīšu Tautas nama vadītāja Ligita Jenča. Ir vērts pārlūkot visu pasākumu sarakstu, jo matīšnieki prot svētkus svinēt!

155 un 333, un 130!

Šovasar atzīmējamas trīs zīmīgas jubilejas. 1. augustā pl. 19 Matīšu estrādē tiek plānots koru koncerts – veltījums II Dziesmusvētkiem Jēkabkalnā 155. Te pie reizes vēl viena sakritība, proti, Annas ir saimnieču diena, bet Jēkabi – saimnieku diena. Senāk tieši uz Jēkabiem tika cepts pirmais jaunās maizes kukulītis. Tāpēc svētku ieskaņas būs jau 25. jūlijā, kad notiks Saimnieku un saimnieču diena Matīšos. Pasākumu pl. 11 ievadīs Annas dienas masku parāde – gājiens no ūdenstorņa cauri Matīšu centram. Masku tēma – Tas viss ir manā sētā. Protams, būs arī masku vērtēšana, interesantākajām pārsteiguma balvas no Krāmu tirgus tirgotājiem. Aicināti piedalīties visi, kas jūt sevī radošo garu un iedvesmu! Tajā pašā dienā no pl. 12 līdz  17 Matīšos būs tirdziņš Dažam lieks – citam prieks, došu tam, kurš eiro sniegs! Paredzams, ka tiks tirgotas sendienu pērles, retro krāmi, vajadzīgas un noderīgas lietas, mūsdienu smalkumi un kārumi, ēdamas un praktiskas lietas, smukumam un tikumam, spodras vai norūsējušas, bet visas noderīgas… Tirgoties gribētāji lūgti pieteikties Tautas namā pie Ligitas līdz 21. jūlijam, tālr. 29697319; e-pasts: ligita.jenca@ burtniekunovads.lv

KRĀŠŅS PAGAIDU RISINĀJUMS. Kad būs labāki laiki, šajā vietā Matīšu Tautas nama priekšā leposies Jurģa Sīmansona iecerēta skulptūra, taču pagaidām nav ne vainas arī gaumīgi izveidotai puķu dobei. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru