LLKC 2014. gada labākais birojs — Valmierā

- 7.Augusts, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadīta Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) ikgadējā Vasarskola, kuru šogad rīkoja Aizkraukles nodaļa. Latvju rotaļas un danči senajās Kokneses pilsdrupās vienoja LLKC darbiniekus no visas Latvijas.

Prieks, ka LLKC vārds nu būs rodams arī Likteņdārzā, kur LLKC šefs Mārtiņš Cimermanis iestādīja pīlādzi un plāksnītē pie tā ierakstījām: «Tev mūžam zaļot, Latvija!» Ne viens vien mūsu darbinieks bija atgādājis arī sava novada laukakmeni, tos izmantos Likteņdārza nogāžu stiprināšanā.

Pasākuma noslēgumā visi ar nepacietība gaidīja vadības paziņojumu par ilgi un rūpīgi analizēto LLKC nodaļu darbu 2014. gadā. Bija vairākas nominācijas, un katrā no tām atradās pirmo, otro un trešo vietu ieguvēji. Tā, piemēram, nominācijā «Lauku attīstība» labākos rezultātus uzrādījusi Tukuma nodaļa, «Lopkopībā» — Jēkabpils, «Ekonomikā», kā arī  «Grāmatvedības un finanšu» nominācijā pirmās vietas gods tika Jēkabpils nodaļai, «Augkopībā» — Jelgavai,  bet «Tālākizglītības» nominācijā — Valmierai. Visvairāk visi vēlējās uzzināt, kurš, izvērtējot gada laikā paveikto lauksaimnieku labā, iegūs nominācijas «Vadība, Gada birojs» titulu. Apsveicam — LLKC 2014. gada labākais birojs ir Valmierā, to vada Daiga Siliņa. Otrajā vietā Jēkabpils un trešajā — Balvu birojs. Nākamo Vasarskolu 2016. gadā rīkot uzticēts LLKC Krāslavas nodaļai.

GADA BIROJS. LLKC Valmieras biroja komanda pēc apbalvošanas. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru