Lai bērni nezaudē cerību!

- 13.Marts, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Trešdien, 11. martā, Mūzikas skolas Universum Lielajā zālē norisinājās Starptautiskie Mūzikas un mākslas svētki, kuros piedalījās 122 jaunie mūziķi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūzikas skolām. 

Svētkus ar Jēkaba Mediņa Prelūdiju atklāja Mūzikas skolas Universum klavierspēles skolotājas Ritmas Pētersones-Cepītes audzēkne Annija Tauriņa. Svētku koncertā izskanēja mūzika no baroka laikmeta līdz pat mūsdienām. Norisinājās arī Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas direktores vietnieces izglītības un audzināšanas jomās skolotājas Ineses Andersones vadītā lekcija – diskusija par bērna radošo izpausmi skaņdarbu satura sasaitē ar vizuālajiem tēliem, kā arī varēja noklausīties mākslas terapijas mūzikas terapeites, Gulbenes Mūzikas skolas pedagoģes Indras Ieviņas lekciju Vizuālās mākslas ietekme uz mūzikas apmācības procesu. 

MŪZIKA UN MĀKSLA IR DIVAS DRAUDZĪGAS MĀSAS: (no kreisās) mūzikas skolotājs Aivars Cepītis, Mūzikas skolas Universum skolniece Naomija Apsīte, pamatskolas Universum direktors Andis Apsītis, draudzes namatēvs un mācītājs Andrejs Vatuļins. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru