Kur un kad vislabāk baidīt igauņu lāci KARŪ

- 11.Jūnijs, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Asociācija «Lauku ceļotājs» aicina visus iet/ braukt/ izzināt/ atpūsties spējīgos un gribošos 13.  un  14. jūnijā piedalīties akcijā «Atvērtās dienas laukos», kuras logotipā krāšņojas varens gailis.

Akcijas mērķis ir popularizēt Latvijas lauku dzīvi, laukos audzētus, ražotus un gatavotus produktus. Šogad divas dienas 102 saimniecībās tiks gaidīti ciemiņi, piedāvājot atlaides produktiem vai pakalpojumiem, ēdienu un dzērienu degustācijas, ekskursijas, radošas darbnīcas vai kādus citus īpašos piedāvājumus, ko ikdienā šajās saimniecībās nav iespējams saņemt. Bieži šie pakalpojumi pieejami tikai apmeklētāju grupām, bet nu — atbrauc kaut vienatā, un tiksi laipni uzņemts.

Arī projekts «Paradīzessnibis.Lv» šajās dienās vēris savas «durvis»: abās dienās rītu iesāksim pl. 10 ar šinšillu brokastlaika apmeklējumu «Rūjienas Šinšillās», dāvanā saņemot loka šaušanas nodarbības, — nedomājiet, tās nebūs mežonīgo šinšillu medības! Turpināsim 10.00 un 12.00 ar tematisku pastaigu «Ar bemberi meklēt KARŪ» gida pavadībā Naukšēnu muižā un parkā (bemberis — zarains, līks koks). «Lauku ceļotājs» savā relīzē raksta: «Pavisam ekstrēma būs igauņu lāča KARŪ baidīšana»... 13. un 14. jūnijā pl. 14 un 15 Kūrmājas «Rūjas Nāras» Aizgorē «Herberta Cukurnieka Mēnessgaismas meistarpagrabs» varēsi nogaršot gan rapšu eļļu, gan veselīgo linsēklu eļļu, gan gardās ķiploku, diļļu, ķimeņu, sinepju, citronu un bazilika eļļas, noskalojot tās ar Naukšēnos ražotiem dzērieniem, arī tīro Valmieras minerālūdeni.

TŪRISTI. Pie Naukšēnu muižas parka strūklakas igauņu lācis gan nav līdz šim manīts, bet vajag cerēt — jūs varat būt pirmais tā sastapējs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru