Kristaps Miķelsons: «Vēlos peldēt pasaules līmenī»

- 26.Februāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Jau vairāk nekā divus mēnešus Valmieras Bērnu sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi ilgojas pēc ierastajiem mācību-treniņu apstākļiem Valmieras peldbaseinā. Kopš pērnā gada 19. decembra baseina sociālo platformu profilos vērojams ieraksts «Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī, Valmieras peldbaseinu komplekss apmeklētājiem tiek SLĒGTS».

Diemžēl, ņemot vērā šī brīža epidemioloģisko situāciju valstī, varam tikai cerēt uz ierobežojumu pakāpenisku mīkstināšanu un vīziju, ka drīz bērni un jaunieši varēs sajust īpašo ūdens smaržu un atgriezties ierastajā treniņu ritmā.  Līdz ar baseina slēgšanu treniņu iespējas citviet meklē arī mūsu labākie sportisti. Iespēja trenēties Latvijas vienīgajā 50 m astoņu celiņu peld­baseinā ārkārtējās situācijas laikā ir arī Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) sportistam Kristapam Miķelsonam Latvijas Peldēšanas federācijas organizētajā izlases treniņnometnē. Tā jau kopš decembra Kristaps ikdienu aizvada Rīgā – treniņos un attālinātajās mācībās. Vēl pirms Valmieras peldbaseina slēgšanas uz ārkārtējās situācijas laiku Kristaps pastāstīja par sevi, kā kļuvis par peldētāju un par savu ikdienu Valmieras AKSSC. 

Jaunais valmierietis peldēšanu pārņēmis no saviem vecākiem: «Sportā tiku iesaistīts pavisam vienkārši – mamma ir peldēšanas trenere, un man nemaz nebija citas izvēles.» Tomēr, vērojot sportista sasniegumus, gribas ticēt, ka peldēšana ir arī Kristapa sirdslieta. Līdz šim Kristaps izcīnījis jau neskaitāmas medaļas Latvijas čempionātos dažādās vecuma grupās. Piedalījies arī Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā Baku, Azerbaidžānā. Protams, Kristapa sasniegumi devuši iespēju gūt atbalstu arī no AKSSC. 

KRISTAPS MIĶELSONS. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru