Kocēnos atklāj tenisa halli

- 15.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau ilgākā laika posmā visi pa Valmieras – Inčukalna šoseju Kocēniem garām braucošie varēja vērot interesantas būves tapšanu – vispirms lielceļam blakus ciemata pusē pērn uzceltajiem Bestes apartamentiem blakus tika nolīdzināts būvlaukums, tad to pārklāja ar šķembām, tad tika uzstādīts karkass, tam pāri pārvilkts zaļi balts elastīgs materiāls. Pagājušajā piektdienā jaunuzceltā vieglās konstrukcijas apjumtā tenisa halle jau uzņēma oficiālās atklāšanas ceremonijas viesus. Zīmīgi, ka šis pasākums sakrita ar viesnīcas Bestes apartamenti pirmā gada jubileju.

Visus ciemiņus laipni pie jaunās tenisa halles sliekšņa sagaidīja abi saimnieki – Iveta Brūniņa- Buile un Gatis Builis, viņi arī iesāka improvizēto atklāšanas ceremoniju, gan nedaudz atceroties ceļu līdz idejas piepildījumam, gan suminot visus halles tapšanā iesaistītos. Iveta Brūniņa-Buile: «Galvenais – šo skaisto ēku, svarīgo būvi tālāk nest uz priekšu, lai tā pildītos ar cilvēkiem, lai tas būtu nozīmīgi un lai viss šeit notiktu!» Gatis Builis: «Šodien mums ir divi notikumi. Tenisa halles atklāšana, kas ir piecpadsmit garu gadu garumā piepildījies sapnis. Jā, sākumā bija doma par tenisa halli, bet laika gaitā ideja apauga ar jauniem projektiem, plāni pamainījās. Vakar bija viena gada jubileja Bestes apartamentiem, un nu mums ir arī halle, kur to nosvinēt!»

TENISA HALLE ATKLĀTA! Tikko atklāšanas lenti pārgriezuši, par savas idejas piepildījumu gandarīti abi sporta būves saimnieki Gatis Builis un Iveta Brūniņa-Buile.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru