Ikviens tiek novērtēts

- 12.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

J. Endzelīna Kauguru pamatskolā kopā ar 14 pirmklasniekiem darba gaitas uzsāk arī divas jaunas skolotājas. Tā būs jauna pieredze un izaicinājumi, kas viņas sagaida šajā mācību gadā. Laila Eberharde un Eva Monika Švarca ir sākumskolas skolotājas, un katrai ir sava audzināmā klase. Viņām ir pieredze darbā ne tikai citās izglītības iestādēs, bet arī neformālajā darbā ar bērniem un jauniešiem.

Lai gan mācību iestādē darbu viņas uzsākušas nesen, Liesma uzrunāja jaunās skolotājas dalīties savos pirmajos iespaidos J. Endzelīna Kauguru pamatskolā.

«Man ļoti patīk sakārtotā vide skolā. Visas telpas ir gaišas, un pie skolas ir ļoti skaists parks. Šeit tiek domāts par estētisko vidi, lai bērni un darbinieki justos labi. Skolā ir ļoti jauki un pretimnākoši kolēģi. Man šeit ļoti patīk!» uzsver Laila Eberharde. Skolotāja ir vietējā Beverīnas novada iedzīvotāja. Pēc direktores Ivetas Rambolas aicinājuma viņa piekrita ko mainīt dzīvē un pievienoties pamatskolas kolektīvam, pametot darbu mazākā skoliņā. Laila Eberharde ir 2. klases audzinātāja, savus audzināmos viņa raksturo kā draudzīgu un saliedētu komandu, tāpat pirmā tikšanās reize ar bērnu vecākiem aizritējusi veiksmīgi.

AR JAUNĀM IDEJĀM bagātas un priecīgas darbu Kauguru pamatskolā uzsākušas Eva Monika Švarca (no kreisās) un Laila Eberharde.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru