Hokejisti zaudē Liepājā

- 22.Septembris, 2015

Valmieras hokejisti sezonu sākuši ar diviem zaudējumiem izbraukumā pret HK Liepāja Juniors komandu, sestdien piedzīvojot sagrāvi ar 3:8, bet svētdien, rādot krietni solīdāku sniegumu, tomēr piekāpjoties ar 1:2.

Pirmo spēli abas komandas sāka līdzīgi, apmainoties ar bīstamiem uzbrukumiem jau no spēles pirmajām minūtēm. Pirmos vārtus mājinieku labā perioda 12. minūtē guva Magnuss Jākobsons pēc valmieriešu kļūdas savā aizsardzības zonā. Pēc nepilnām četrām minūtēm HK Liepāja Juniors dubultoja pārsvaru. Tomēr trešdaļa nebeidzās tik nelāgi, kā ritēja spēle. 23 sekundes pirms perioda beigām Valmieras HK uzbrucējs Alberts Golubovičs guva pirmos vārtus jaunajā sezonā.

Otrajā trešdaļā ātrāki izskatījās mājinieki, taču pirmo noraidījumu šī perioda 5. minūtē nopelnīja aktīvie liepājnieki, tomēr vairākuma iespēju Valmieras hokejisti neizmantoja, īsti pat nenostājoties pretinieku zonā un trīs minūtes vēlāk tika sodīti ar Viļus Krakaoskas trāpījumu. Mača 30. minūtē valmieriešiem radās otrā iespēja spēlēt vairākumā. Šoreiz viena vīra pārsvaru izdevās izmantot, precīzs bija Lauris Žagariņš.  Perioda 14. minūtē Endijs Butāns atkal palielināja Liepājas komandas pārsvaru — 4:2.