Grūta uzvara kopā ar rekordu

- 8.Marts, 2022

Svētdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti sīvā cīņā līdz pat mača pēdējām sekundēm tika pie sestā panākuma Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā, apspēlējot viesus no Rakveres Tarvas.

Valmiera Glass/ViA – Tarvas (Rakvere) 80:75 (20:19, 19:20, 16:22, 25:14)

Pēc ilgiem laikiem mājinieki bija gandrīz optimālajā sastāvā, tāpēc šķita, ka uzvara pār pretinieku, kuram tabulā pagaidām vien četri panākumi (tostarp arī pret mūsējiem), jau gandrīz vai pati par sevi saprotama lieta. Taču mača sižets sanāca pavisam citādāks...

Mājinieki sāka ar jaudīgu komandas kapteiņa Jonāta pienesumu uzbrukumā, pēc Klārka trejača jau 16:10! Viesus glāba trejači un kvalitatīvāka saspēles vadīšana, kas valmieriešu sniegumā ir gluži vai Ahileja papēdis... Bumbas pārturēšana, nevajadzīgas extra piespēles situācijās, kad jāmet uz grozu pašam, – tas viss arī svētdien mūsējiem traucēja kontrolēt spēles gaitu pirmajā puslaikā, un tikai divi Kaufmaņa tālmetieni pēc kārtas ļāva 20 minūtes pabeigt pa nullēm – 39:39.

SAIMNIEKS OTRAJĀ STĀVĀ. Klāvs Dubults (Nr.9) atkal pie groza stīpas! Jāņa Lārmaņa foto