Godināti labākie sportā

- 14.Jūnijs, 2017
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadīts Valmieras tehnikuma sportistu pasākums, kas kļuvis jau par tradīciju.

Audzēkņi regulāri piedalās dažādās sacensībās gan pilsētas, gan nacionālajā līmenī, kur iegūst godalgotas vietas un nominācijas. «Valmieras tehnikuma Sporta laureāts 2017» ir svētki, kuru laikā atzinīgi novērtējam jauniešu sniegumu dažādos sporta veidos un noteikti pasakām, ka lepojamies ar viņiem.

Galveno pasākuma nomināciju ieguva audzēkņi, kuri piedalījušies gandrīz visās sacensībās. Šie jaunieši ir daudzpusīgi un spēj sevi pierādīt gan komandas, gan individuālajos sporta veidos. Gada sportistes 2017 titulu ieguva Ilona Milberga. Valmieras tehnikuma Gada sportists 2017 ir Renārs Jēkabsons.

Uz svinīgo pasākumu tika aicināti gan audzēkņi, gan arī skolas darbinieki, skolotāji un sporta dzīves aktīvisti, kuri palīdzējuši dažādu sporta pasākumu rīkošanā. Pašiem aktīvākajiem audzēkņiem īpašas pārsteiguma balvas bija sarūpējuši mūsu atbalstītāji: Valmieras pilsētas pašvaldība, A/S «Rankas piens», z/s «Ķelmēni», Vidzemes Olimpiskais centrs un tā Sajūtu parks.

Šajā gadā tehnikuma audzēkņi ir ieguvuši godalgotas vietas volejbolā, basketbolā, vieglatlētikā, telpu futbolā, florbolā u.c. sporta veidos, kā arī piedalījušies dažādās citās aktivitātēs, piemēram, «ZZ čempionātā». Turklāt aktīvi ir bijuši ne tikai audzēkņi, bet arī skolas darbinieki, kuri ieguvuši godalgotas vietas tehnikumu darbinieku ziemas sporta spēlēs.

VALMIERAS TEHNIKUMA Gada sportisti — Ilona Milberga un Renārs Jēkabsons.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru