FBK "Valmiera" neitralizē Rīgas "raķetes"

29.Novembris, 2022

ELVI florbola līgā vīriešiem jau septīto uzvaru pēc kārtas, turklāt ļoti pārliecinošu, izcīnījis FBK Valmiera, kas sestdien pretinieku laukumā ar 13:2 sagrāva Rīgas komandu RTU/Rockets. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Mārtiņš Broks, kura kontā 4 (3+1) punkti.

FBK Valmiera Rīgā pie turnīra pastarītes ieradās ar sešas uzvaras garu sēriju un vicelīderes godā. Jau pirmā perioda laikā valmierieši pretiniekiem lika saprast, ka vēlas savu panākumu virteni pagarināt (3:0). Ar vārtu guvumiem viesu sastāvā izcēlās Patriks Brieže, Daniels Urbanovičs un Gvido Lauga. 34. minūtē rezultāts bija jau 6:0. Tikai tad beidzot precīzs metiens padevās arī komandai RTU/Rockets, kuras nulli uz rezultātu tablo nodzēsa mājinieku spēlējošais treneris Imants Lastovskis (1:6). Pēc otrās trešdaļas FBK Valmiera atradās vadībā ar 8:1, bet visā spēlē triumfēja ar 13:2.