Ēvelē skanēs pēdējais skolas zvans

Turpinot interesēties par attālināto mācību procesu novada skolās, Burtnieks viņnedēļ pabija Ēveles pamatskolā, kur, ievērojot, distanci, tikās ar četriem pedagogiem. Saruna izvērtās labas stundas garumā, tāpēc šeit tikai pati esence no tā, ko pastāstīja skolas direktore Barbara Dauvarte, viņas vietniece mācību darbā Agrita Buračevska, skolotāja un bijusī direktore Ilze Cara un pensionēta skolotāja Ilze Kurte. 

B.D.: Uz jauno kārtību reaģējām momentā, mums paveicās – paspējām vēl iztērēt Skolas somas naudu: gan uz teātri aiziet, martā aizbraukt ekskursijā uz Ainažiem un, ņemot vērā, ka mūsu skolas nākamajā gadā vairs nebūs, nofotografēties visam skolas kolektīvam, pirms šis viss sākās. 12. marta vakarā tika atsūtīta Izglītības un zinātnes ministrijas anketa par viedierīcēm. Tā kā esmu diezgan labi informēta par šīm lietām skolēnu vidū, tad uzreiz reaģēju, zināju pateikt skaitu, cik ir to bērnu un to ģimeņu, kam nebūs tās viedierīces. Mums vēl klāt vajadzēja 14, tas ir uz 37 skolēniem. Ja vecākiem ģimenē četri bērni un uz visiem viens telefons, tas taču nozīmē, ka viņiem vajag viedierīces! Valdība noreaģēja ātri, jau nākamajā nedēļā visu saņēmām, vēl nedēļu novads tās apstrādāja, taču viss notika. 

VĒLREIZ KOPĀ. Ēveles skolas pedagogu kvartets 15. maijā skolas zālē: (no kreisās) Agrita Buračevska, Barbara Dauvarte, Ilze Cara un Ilze Kurta. Gunta Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru