Ekonomikas ministrs Valmierā

26.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien pilnu darba dienu Valmierā aizvadīja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro kopā ar Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu.

Sāka vizīti ministrs ar akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra apmeklējumu, viņš pabija arī Vidzemes olimpiskajā centrā un Vidzemes slimnīcā.

Pēcpusdienā ministrs vairākas stundas pavadīja Ekonomikas ministrijas valdījumā esošās LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, kur tikās ar jaunajiem uzņēmējiem, iepazinās ar Latvijas start-up vidi un valsts atbalsta programmas darbību. Šeit Ralfs Nemiro tikās arī ar Valmieras pašvaldības pārstāvjiem, uzsverot, ka «viens no svarīgākajiem faktoriem plaukstošai uzņēmējdarbības videi ir simbioze starp uzņēmējiem un valsts pārvaldi, tādēļ ministrijā esam atvērti uzklausīt jebkuru uzņēmumu, lielu vai mazu. Šādi reģionālie braucieni ir ļoti svarīgi, lai tiktos ar uzņēmējiem viņu teritorijā un kopīgi meklētu risinājumus aktuālajām problēmām».

Tiekoties ar Valmieras uzņēmējiem un arī domes vadību, pāris stundu laikā tika izrunāti daudzi aktuāli jautājumi (par tiem plašāk būs otrdienas Liesmā), tāpēc solītajam ministra darba dienas finišam mediju jautājumu krustugunīs faktiski atlika tikai viens būtisks jautājums, kas šodien gan jau tiek pārrunāts ļoti daudzās pilsētnieku ģimenēs. Saprotama lieta, ka ne jau velti ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro savu trešdienas darba vizīti Valmierā iesāka tieši ar akciju sabiedrības Valmieras stikla škiedra apmeklējumu... Lūk, šis jautājums un ministra atbilde.

LĪDZVĒRTĪGI DISKUTĒTĀJI. Tieši tādi pie sarunu galda Valmieras biznesa inkubatorā trešdienas pēcpusdienā bija (no kreisās) Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs, ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (abi no partijas KPV LV), Valmiermuižas alus saimnieks Aigars Ruņģis, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības VAKS valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons un SIA FDT valdes priekšsēdētājs Feliks Paulauskas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru