Dāvina dezinfekcijas stendu

- 14.Augusts, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca vakar saņēma lielisku dāvanu – bezkontakta dezinfekcijas stendu SPRAY BOX, ko atveda pats idejas autors latviešu dizaineris Mārcis Ziemiņš. Kā viņš pastāstīja, ideja par šādu stendu tapusi ārkārtas situācijas laikā, cenšoties radīt dizainiski estētisku un drošu dezinfekcijas iekārtu.

Infrasarkanais kustības sensors pamana plaukstas apmēram 10-15 cm attālumā un uz tām izsmidzina dezinfekcijas šķidrumu. Par to, ka rokas pareizi novietotas zem izsmidzināmās atveres, liecina LED gaismas paspilgtināšanās. Dizainiski pievilcīgā stenda galvenais pluss ir drošība – cilvēkam nav jāpieskaras ierīcei.

Ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, Vidzemes slimnīcas vadības, personāla un arī apmeklētāju vārdā teica lielu paldies Mārcim Ziemiņam un komandai par tik ļoti noderīgo dāvanu, neslēpa prieku par latviešu radošumu, par spēju reaģēt uz situāciju un radīt dizainiski augstvērtīgus izstrādājumus.

Stends novietots pie ieejas poliklīnikas reģistratūrā 1. stāvā. Apmeklētāji aicināti ievērot epidemiologu ieteikumus, arī, ienākot poliklīnikā, dezinficēt rokas.

SAŅEM BEZKONTAKTA DEZINFEKCIJAS STENDU. No kreisās – ambulatorās daļas virsmāsa Sanita Tarakanova, ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, projektu vadītāja Elita Staune un dizainers Mārcis Ziemiņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru