Darbi rit pēc plāna

- 15.Septembris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Georga Apiņa ielas rekonstrukcijas projektā darbi rit savu gaitu. Par aktualitātēm šajā pietiekami sarežģītajā objektā otrdien tika spriests iknedēļas sanāksmē Valmieras domē, kur klāt bija arī Liesma.

Kā jau vienmēr tādās lielās rakšanas reizēs, arī šoreiz gadās pa kādam negaidītam atradumam apakšzemes komunikācijās, kas prasa nelielas korekcijas projektā. Tā sanācis ar pusbūvētās viesnīcas ūdensvada un kanalizācijas izvadiem, kas de facto kaut kā samijušies vietām. Pārāk ilgi pēc tranšejas izrakšanas tika gaidīta solītā klientu piebraukšanas iespēja pie veikala Vētras, taču šo problēmu ceļinieki apsolījušies atrisināt līdz piektdienai, 16. septembrim. Vēl viena degoša lieta — tiešā un pārnestā nozīmē — ir ielas apgaismojuma atjaunošana Georga Apiņa un Rubenes ielas krustojumā, par to, sākoties tumšajiem rudens vakariem, pašvaldība jau saņēmusi iedzīvotāju sūdzības. Šo lietu nokārtot pasūtītāja pieprasītajos termiņos — maksimāli ātri — elektropārvades darbu veicējiem no uzņēmumu Woltec nebūs vienkārši, jo strāvas padeve šai laternu rindai paredzēta no transformatora Georga Apiņa ielas daudzstāvu namu masīvā, t.i., no ielas otras puses. Lai izbēgtu no nepieciešamības jau tagad veidot pazemes pieslēgumu, pārrokot esošo ielas brauktuvi, varbūt nāksies lietot pagaidu risinājumu — gaisa vadu. Līdzīgs risinājums esot Salacgrīvā.

PIEBRAUKŠANA BŪS! Šonedēļ, aci pret aci tiekoties ieinteresētajām pusēm, beidzot tika panākts taustāms risinājums nedaudz aizkavētajam ielas racēju solījumam atjaunot piebraukšanu pie veikaliem Vētras un top! Runām sekoja darbi: vakarrīt tranšejā svaigi pievesto un izlīdzināto smilti jau spaidīja vibroveltnis, bet uzbērumam ap savā vietā palikušo ozolu ekskavators prātīgi knibināja nost lieko melnzemi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru