Čempions pievārēts

19.Marts, 2024

Pirms starptautiskās nacionālo izlašu pauzes aizvadīta otrā Tonybet Virslīgas kārta, kurā Valmiera FC viesojās pie 2023. gada čempiones RFS komandas.

Grūtā, bet saistošā cīņā par mača galveno varoni kļuva Meisa Diops, kuram pēc trim Valmierā pavadītām sezonām šis bija pirmais vārtu guvums Virslīgas sacensībās. Viņa vārti arī uzvaru nesošie, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 1:0.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts visai līdzīgā manierē – abām komandām cīnoties par bumbu un meklējot savus pirmos dīgļus uz mākslīgā zāliena. Sākums nervozs, gana daudz mazo kļūdu abu pušu izpildījumā. Vārt­sargiem bīstamības momentu neit­ralizēšana izpalika, pa ceļam cimdos ķerot ne sevišķi draudīgus uzbrukumus. Puslaikam ieslīdot tā otrajā daļā, arvien vairāk sevi demonstrēja fiziskais kontakta futbols, kas svaru kausus turpināja izlīdzināt.